Linde H25D-02/600 393
Nyomtatás
INFÓ
Termékcsalád
Dízel targoncák
Márka / modell
Linde H25D-02/600 393
Gyártási év
2017
Üzemóra
9 058 h
Telephely
Varde
Ország
Dánia
Mascus ID
AC78EC1B
ÁR
Pénznem kijelölése
Ajánlott Ár
Nem tartalmaz visszaigényelhető ÁFÁT
TERMÉKLEÍRÁS
Raktári száma
DT1304
Emelőteljesítmény
2 500 kg
Emelési magasság
4 210 mm
Szabademelés
2 000 mm
Emelőoszlop típusa
Kétszeres
A súlypont távolsága
600 mm
Kerékabroncs típus
Tömör
Villahossz
1 200 mm
Utazási magasság
2 740 mm