Linde H80D-03/1100-396
Ár nélkül
Nyomtatás
INFÓ
Termékcsalád
Dízel targoncák
Márka / modell
Linde H80D-03/1100-396
Gyártási év
2020
Üzemóra
9 487 h
Ország
Németország
Általános besorolás
Mascus ID
9EF7D954
TERMÉKLEÍRÁS
Raktári száma
24439
Emelőteljesítmény
8 000 kg
Emelési magasság
3 050 mm
Emelőoszlop típusa
Egyszeres
A súlypont távolsága
1 100 mm
Kerékabroncs típus
Szuper elasztikus
Villahossz
1 450 mm
Utazási magasság
2 845 mm
Vezetőfülke
Zárt vezetőfülke
Motor
Diesel - Deutz
Motorteljesítmény
85,3 kW (116 lóerő)
Első kerékabroncs mérete
Hátsó kerékabroncs méret
Szállítási súly
16 085 kg
Szállítási méretek (HxSzxM)
5650 x 2310 x 2840 mm