Linde E40-600HL
Nyomtatás
INFÓ
Termékcsalád
Elektromos targoncák
Márka / modell
Linde E40-600HL
Gyártási év
2017
Üzemóra
3 463 h
Telephely
Varde
Ország
Dánia
Mascus ID
535C7EC0
ÁR
Pénznem kijelölése
Ajánlott Ár
Nem tartalmaz visszaigényelhető ÁFÁT
TERMÉKLEÍRÁS
Raktári száma
ET1780
Emelőteljesítmény
4 000 kg
A súlypont távolsága
600 mm
Emelési magasság
4 400 mm
Emelőoszlop típusa
Egyszeres
Villahossz
1 200 mm
Vezetőfülke
Zárt vezetőfülke
Kerékabroncs típus
Tömör
Motor
AC vekselstrøm 2x12,5 kw
Akkumulátor feszültsége (V)
80 V