FG Wilson P200-3 - 200 kVA Open Genset - DPX-16011-O
Gyártási év
2025
Extrák
Új
Telephely
Dordrecht, Zuid-Holland
Ország
Hollandia
Mascus ID
D1720AAE
ÁR
Pénznem kijelölése
Ajánlott Ár
TERMÉKLEÍRÁS
Szériaszám
FGWPEP48ERPC03709
Raktári száma
DPX-16011-O
Motor
Perkins 1106A-70TAG3
Motorteljesítmény
160 kW (218 lóerő)
Kimenet KVa
200 kVA
Fuel consumption
30,7 L/Hour at 75% Load Prime
Generátor
FG Wilson FGL30120
Motor gyártója
Perkins
Frekvencia Hz
50 Hertz(Hz)
Volt
400 V
Víztartály térfogata
394 I
Össztömeg
1 548 kg
Szállítási méretek (HxSzxM)
2510 x 1010 x 1640 mm