Boxer RHK1500W bomenklem bomentang houtklem
FavoriteKedvenc
shareMegosztás
Save searchKeresés mentése
Nyomtatás
INFÓ
Termékcsalád
Erdészet - Egyebek
Márka / modell
Ország
Hollandia
Mascus ID
7215C428
ÁR
Pénznem kijelölése
Ajánlott Ár
Nem tartalmaz visszaigényelhető ÁFÁT
TERMÉKLEÍRÁS
Raktári száma
HOUTKLEM-N-011
Mellékletek
Gedragen uitvoering
Egyéb információ
Boxer RHK Houtklem met Rotator voor Mini Shovels – Krachtige en Flexibele Houtgrijper RHK Houtklem is dé oplossing voor het efficiënt oppakken, verplaatsen en stapelen van boomstammen, takken en andere zware materialen. Dankzij de 360° hydraulische rotator en een grote openingsbreedte van 1500 mm, is deze houtgrijper ideaal voor bosbouw, landbouw, hovenierswerk en bouwtoepassingen. Hydraulische flow: 30-40 L/min Hydraulische druk: 20 MPa Maximale openingsbreedte: 1500 mm Maximale statische axiale belasting: 4 kN Rotator capaciteit: 3 ton Magnetische klep spanning: 12V Uit voorraad leverbaar met Eurotrac/ Giant aansluiting. Ook leverbaar met Euro aansluiting