Jungheinrich TFG 435 GE115-500DZ
Nyomtatás
INFÓ
Termékcsalád
Gázüzemű targoncák
Márka / modell
Gyártási év
2015
Üzemóra
1 216 h
Ország
Németország
Általános besorolás
Mascus ID
7F135D9E
ÁR
Pénznem kijelölése
Ajánlott Ár
TERMÉKLEÍRÁS
Raktári száma
N4393
Emelőteljesítmény
3 500 kg
A súlypont távolsága
500 mm
Emelési magasság
5 000 mm
Szabademelés
1 540 mm
Utazási magasság
2 340 mm
Emelőoszlop típusa
Háromszoros
Villahossz
1 150 mm
Vezetőfülke
Nincs fülke/Egyéb
Kerékabroncs típus
Szuper elasztikus
Váltó
Automatik
Motor
Gas - Kubota WG2503
Szállítási súly
5 250 kg
Szállítási méretek (HxSzxM)
2950 x 1300 x 2340 mm
Első kerékabroncs mérete
2 x 27x10-12 (60%)
Hátsó kerékabroncs méret
2 x 6.50-10 (60%)